Відвертий. Вільний. Рефлексійний. Створений всупереч.

22 театр

Афіша
20
квітня
19:00
Чутки вголос
Репіт прем‘єрної вистави дослідницького 22 Театру створена на основі оповідей італійського письменника Альберто Моравіа. Ви побачите три пікантні історії з гарячими італійськими пристрастями, гумором, романтикою і несподіваними розв’язками.

Про театр

22 Театр народився з бажання акторів випускників Ukrainian Film School ніколи не розлучатися. Кіношкола – особливе місце сили, яке створює міцні зв’язки між людьми та постійно надихає разом займатися творчістю.

Головний режисер театру – Максим Михайліченко, Заслужений діяч мистецтв України, володар Київської пекторалі. Максим Геннадійович від початку створення Ukrainian Film School є куратором акторської програми й випустив понад 300 акторів та акторок, 17 з яких і об’єдналися у 22 Театр.

Ми віддаємо шану нашій альма-матер і поєднуємо в театрі не лише театральні постановні засоби, але й активно використовуємо кіно. Екран з відео – активний учасник наших перфомансів. Це робить 22 Театр експериментальним та імерсивним: ми назавжди руйнуємо четверту стіну та занурюємо глядача в дійство з повним ефектом присутності.

Нас 22. Ми – молода акторська трупа, яка має на меті стати новим феноменом в українському мистецтві.

Хто ми?
«Оплески» на передову
Ми маємо кілька акторів та друзів театру, які на даний момент не можуть виходити з нами на сцену, бо захищають країну на передовій. Ми постійно намагаємося їм допомагати. І якщо ви хочете надіслати їм «оплески» у вигляді донатів, ми будемо дуже вдячні.

Останні новини

Театр без барʼєрів

20.09.23

ChatGPT підкорює світ

27.03.23

Прем‘єра «Чутки вголос»

02.11.22

Тут ми ділимося особливою енергією.
Тут ми даруємо людям світло.
Тут ми шукаємо відповіді.
Тут ми ділимося новими ідеями.
Тут ми змінюємо світ.

Ми в захваті не тільки від театрального, але й від візуального мистецтва

Ми любимо експериментувати, шукати нові форми втілення наших задумів. Зокрема, співпрацюємо з молодими талановитими ілюстраторами, які створюють свої роботи, надихнувшись нашими виставами. Пишаємося усіма ілюстраціями, коміксами та афішами, колекціонуємо їх та зберігаємо тут

Ми відкриті для співпраці над креативними проєктами