Репертуар

Перша вистава дослідницького 22 Театру створена на основі оповідей італійського письменника Альберто Моравіа. Ви побачите три пікантні історії з гарячими італійськими пристрастями, гумором, романтикою і несподіваними розв’язками.

Запрошуємо в театр абсурду – непередбачуваного, гнучкого і актуального у всі часи. Вистава створена на основі двох п’єс польського драматурга Славоміра Мрожека – «Кароль» та «У відкритому морі». Це трагікомедія, яка дуже сильно про сьогоднішній день, про вибір і про життя в запропонованих обставинах. Ви побачите дві «притчі». Перша розповідає історію трьох голодних джентльменів, які опинилися на плоту посеред моря. А в другій відбудеться полювання на Кароля: кровожерливого, небезпечного і дуже-дуже умовного.

Це вистава за п'єсою популярного бродвейського автора Альберта Герні. Швидкий ритм великого міста, перегони на кар’єрих сходах, змагання за тим, у кого шикарніша квартира, дорожча машина, престижніша робота. Таке стрімке життя оточує наших героїв – Грега та Кейт. І у них багато цілей та планів, які зроблять їхнє життя ще стрімкіше. Але раптом Грег різко гальмує, зустрівши у парку звичайну дворняжку. Хоча не таку вже і звичайну, якщо вона здатна змінити життя подружжя.

Біля ковчегу о сьомій

Що має статися, щоб усі створіння на Землі нарешті припинили ворожнечу, дбайливо ставились до довкілля та жили в любові? Може… всесвітній потоп? Пригодницько-філософська вистава для дорослих і дітей про переосмислення справжніх цінностей, віру та життя.

Голомоза співачка

Якщо думаєте, що ця вистава про горе-співачку, яка втратила все волосся, то ви помиляєтеся. Все, що ми дізнаємося про співачку – це те, що її зачіска не змінилася. Ні, це історія про два буржуазних подружжя. І якщо думаєте, що слово «історія» означає щось конкретне, то ви теж помиляєтеся. Ласкаво просимо в театр абсурду! Постановка п’єси Ежена Йонеско «Голомоза співачка» – це несподіваний погляд на людські стосунки. Персонажі будуть вести багато розмов, які здавалося б не мають ніякого сенсу і мети. Але це не про розмови, не про репліки, не про слова і навіть не про звуки.

Квантова фізика кохання

Постановка найвідомішої п’єси британського драматурга Ніка Пейна. Він і вона – історія двох. Не одна історія – мільйон вірогідностей, розвитків подій, незліченна кількість варіантів долі, суцільний пошук відповідей на питання «а якби?..», сузір’я способів прожити одне життя разом. Якби вистава була формулою, то «він» і «вона» – математична константа. А реальність навколо них – змінна. Чи в кожній з цих реальностей вони однакові?